Верифікований профіль
14
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні

Продаж квартир (3)

  • 55 000 $
    1 100 $/м²

    Академіка Корольова вул., 60

    єВідновлення Таїрова
    2 кімнати
    50 / 27 / 8 м²
    поверх 8 з 14
    сьогодні
    8/14 пов. Академіка Корольова – Глушка. Цегляний будинок. Роздільні кімнати. Свіжий капітальний ремонт. Вбудована кухня. Душова кабіна. Відмінне розташування. Центр Таїрова. Шикарна транспортна розв'язка. Поруч Київський ринок, МакДональдз, супермаркети, дитячий садок і школа. Ціна 55 тис. у.о.
    Рієлтор
  • 42 000 $
    933 $/м²

    Люстдорфська дорога вул., 100з

    1 кімната
    45 / 19 / 15 м²
    поверх 9 з 12
    сьогодні
    9/12. Академіка Корольова – Люстдорфська дорога. ЖК «Континент». Нова квартира в новому зданому будинку. Загальна площа 45 кв. м. Кімната 18,4 кв. м та кухня 14,4 кв. м. Балкон на всю квартиру з виходами і з кімнати, і з кухні. Світла квартира з видом на приватний сектор. Стан квартири — від будівельників. У будинку є підземний паркінг та гостьова автостоянка. Закрита територія, що охороняється, з дитячим майданчиком та фонтаном. Поруч є супермаркет, школа та дитячий садок. Відмінна транспортна розв'язка. Ціна 42 000 у. о.
    Рієлтор
  • 89 000 $
    848 $/м²

    Спортивна вул., 3/2

    3 кімнати
    105 / 50 / 12 м²
    поверх 14 з 24
    5 днів тому
    14/24 пов. Академіка Вільямса / Ільфа і Петрова. ЖК «Таїровські Сади». Загальна площа 105 кв. м. Кімнати 20, 15 та 14,5 кв. м. Кухня 12 кв. м. Велика передпокій з гардеробною. Стан від будівельників. Встановлено теплолічильник на квартиру. Також є можливість придбати комору з документами на поверсі. Панорамний вид на море з двох кімнат. У будинку є підземний паркінг. Закрита територія, що охороняється, із зеленою зоною. Розвинена інфраструктура мікрорайону. Ціна 89 тис. у. о.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.